O firmě

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A NÁVŠTĚVNÍCI NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK

Dovolte mi, abych Vám představil naši malou firmu, to, čím se zabývá a její poslání. Jmenuji se Vladimír a předem Vám děkuji za čas, který věnujete přečtení textů na tomto webu, které jsem pro Vás připravil. NĚKOLIK LET JSEM PRACOVAL NA VÝVOJI PŘÍCHUTÍ, KTERÉ V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME, A SNAŽIL SE VŠE DOTÁHNOUT K DOKONALOSTI. Pevně věřím, že z nich budete nadšeni stejně tak jako já. Děkuji všem našim příznivcům, a lidem kteří nám od začátku pomáhají.

KRÁSA JIŽNÍCH ČECH. Vše se odehrává v malé vesnici NERESTCE. Zde se zrodily produkty, které nabízíme. ZDRAVÍ, CHUŤ A DOBRÁ NÁLADA je to, co nás a naše produkty spojuje. Přinášíme Vám produkty z tradiční jihočeské domácnosti, založené na spoustě NETRADIČNÍCH PŘÍCHUTÍ A KOMBINACÍ BYLIN, OVOCE A ZELENINY.

V současné době máme v portfoliu mnoho příchutí sirupů, které jsou bez  barviv, BEZ PŘIDANÝCH CHEMICKY VYROBENÝCH ESENCÍ, BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL... zkrátka složení je BEZ, BEZ, BEZ, BEZVADNÉ. Sirupy jsou určené k přípravě limonád, horkých nápojů a dochucování ledových čajů. Při výrobě se snažíme vlastnosti bylin, ovoce, kořenů a ostatních surovin nepotlačovat. Jak rád a s oblibou říkám: ,,OBYČEJNĚ NEOBYČEJNÉ".

VLADIMÍR MACOUN
jednatel společnosti, objednávky a konzultace

---

ZMÍNILI SE O NÁS NA FACEBOOKU
Jaroslava Vatay - Prostě jednoduše je miluju!
Michal Křižka (barista SCAE level 2., lektor PRAKUL) o produktech - Vladimír Macoun je génius!
Renata Adamová o sirupu Dračí dech - Luxusní pití, těším se na nové příchutě :)
Jana Brabencová o sirupu Dračí dech - Tak to jsem ještě neměla!
Klára Kosíková o sirupech - Mám je vyzkoušené a je to mňam. A krásně voní :)
Hedvika Kovářová o sirupu Kopřiva a heřmánek - Nejlepší ;)